SAVUNMA

693846d5b74950481fc7f6c22f471a0a

SUN Savunma, Teknoloji & Danışmanlık A.Ş. savunma alanında Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet Genel Müdürlüğü’nün ihtiyaç duyduğu kara, hava, deniz platformlarında, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çözümler sunar. Faaliyetlerimiz, güzide kuruluşlarımızın ihtiyaç duyduğu her türlü ana malzeme, teknolojik yenilik ve yedek parça tedarikini kapsamaktadır. Hedefimiz savunma sanayinde kurum ve şirketlerimizin ihtiyaç duyduğu her alanda, en önde olarak hızlı ve çözüm odaklı olarak işbirliği içerisinde çalışmaktır.

170300

Faaliyet alanlarımız güzide silahlı kuvvetlerimizin bütün unsurlarını (Kara, hava, deniz kuvvetleri komutanlıkları, Sahil Güvenlik Komutanlığı, Özel Kuvvetler, Jandarma Genel Komutanlığı) ve emniyet kuvvetlerinin ihtiyaçlarını en kısa sürede ve müşteri tatminini ön planda tutarak ve ülkemizin çıkarlarını her zaman birinci hedefimiz olarak dikkate alarak karşılamaktır.

Savunma Sanayiinin gelişmesi, yurt içi ve yurt dışı firma ve organizasyonlar iler işbirliği içerisinde çalışarak kısıtlı ülke kaynaklarının en verimli şekilde kullanılması ve Türk insanının engin zekâ ve tecrübesini ürün odaklı çözümlere aktararak çalışmak her zaman öncelikli hedefimizdir.

Savunma sektörü faaliyet alanlarının her birinde öncü olmayı hedefleyen firmamız, nihai hedefe ulaşmak ve 2023 yılına kadar Türkiye’yi savunma sektöründe lider bir ülke konumuna getirmek için üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmeye hazırdır.

Havacılık

cms2014_07_04_141000043783_jsf_f35_g001_x0

Hava Meydanları – Güdümlü Silahlar & Füzeler – Genel Havacılık Ticari & Askeri Hava Araçları – Hava Aracı Bakımı – Havayolu Şirketleri – İnsansız Hava Araçları & Sistemleri – Sivil & Askeri Uydular – Haberleşme & Seyrüsefer Sistemleri – Hava Aracı Motorları – Elektronik Harp (EH) Sistemleri – Hava Trafik Kontrol Sistemleri – Radarlar & Sensörler – Entegre Avionik Sistemler – Hayatta Kalma Donanım & Sistemleri – Yer Destek Teçhizatı – Hava Aracı Yedek Parçaları